Cam Mozaik

Cam Mozaik

Sizlere özel olarak üretilen mozaikler; mutfak, banyo, sauna,  havuz  ve dekorasyonun yer aldığı her mekana ve her yapıya güzellik katar. Fileye dizilmiş mozaikler kıvrımlı veya farklı mimari tasarımlara eşsiz çözümler sunmaktadır.Brn Seramik Cam Mozaik sizelere yaşamın tüm renklerini Cam Mozaik çeşitleriyle sunuyor. Özel kesim mozaik koleksiyonları, Taş Duvar, İnci, Damla, 25×100 mm, 25×250 mm, 50×50 mm, 50×100 mm, 75×75 mm, 100×100 mm ebatlı Cam Mozaik ve Bordür çeşitleriyle tamamen sizlere özel dekoratif çözümler sunuyor.

Cam Mozaik, tamamen camdan imal edilen, parlak, canlı renkli ve uzun ömürlü estetik, dekoratif bir yüzey kaplamasıdır. Cam mozaik uygulanan yüzeylerde kesinlikle ekstra bir temizlik gerekmemektedir.

Cam mozaiğin başlıca kullanım alanları: bina dış cepheleri, zeminler, dış cephe, holler, yüzme havuzu, süs havuzu, havuz, spa, sauna, banyo, mutfak, laboratuar, balkonlar, direkler, kolonlar, sütunlar, bina içi merdiven boşlukları, bina kaplamaları, jakuzi ve ıslak satıhlı tüm yüzeylerde, su izolasyon işlerinizde, yapılarınızda ve bina inşaatlarınızda, villa inşaatlarınızda her türlü dış cephe kaplama işlerinizde, duvar ve tavan kaplamalarında, dekor alanlarında, yani ne kaplamak isterseniz. Siding desenli cammozaik dış cephe kaplamaları veya müşteri taleplerine göre bilgisayarlı ortamda özel sipariş dizaynlar.
Cam Mozaik Seramikler Sıvı ve buhara karşı çok dayanıklıdır, Cam seramik Solmaya, renk atmasına ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır. Cam Mozaik Seramik Standart aletlerle montajı kolaydır. Cam Mozaik Seramik Donmaz, aşınmaz ve temizlenmesi kolaydır. Brn Seramik Cam Mozaik ‘lerinin başlıca kullanım alanları: bina dış cepheleri, zeminler, dış cephe, holler, yüzme havuzu, süs havuzu, havuz, spa, sauna, banyo, mutfak, laboratuar, balkonlar, direkler, kolonlar, sütunlar, bina içi merdiven boşlukları, bina kaplamaları, jakuzi ve ıslak satıhlı tüm yüzeylerde, su izolasyon işlerinizde, yapılarınızda ve bina inşaatlarınızda, villa inşaatlarınızda her türlü dış cephe kaplama işlerinizde, duvar ve tavan kaplamalarında, dekor alanlarında kullanılır .Siding ( Sayding ) desenli cam mozaik dış cephe kaplamaları veya müşteri taleplerine göre bilgisayarlı ortamda özel sipariş dizaynlar. En uygun cam mozaik fiyatları  her zaman Brn Seramik tarafından sağlanabilir. Cam mozaik hijyenik, bakteri barındırmaz, kir  tutmaz  bu özelliklerinden dolayı  ilk tercih sebebidir